Strona głównaFotele OrthopedicIN ACCESSIN ACCESS ORTHOPEDIC AC 102

IN ACCESS ORTHOPEDIC AC 102 (O-AC-102)

Wybierz materiałwybierz:
mechanizmwybierz:
VMS ORTHOPEDIC (VMS)
VMS ORTHOPEDIC (VMS)
dodatkowe regulacjewybierz:
Wybierz
Bez opcjiRegulacja podparcia lędźwiowego (BLS_O_AC_102) [+95zł]
amortyzator gazowywybierz:
Amortyzator w kolorze czarnym
Amortyzator w kolorze czarnym
podstawawybierz:
Krzyżak aluminiowy polerowany (efekt chrom) + kółka fi 65 mm (18)
Krzyżak aluminiowy polerowany (efekt chrom) + kółka fi 65 mm (18)
podłokietnikiwybierz:
W całości tapicerowane
W całości tapicerowane
kółkawybierz:
Twarde kółka na miękką powierzchnię (DEM)
Twarde kółka na miękką powierzchnię (DEM)Twarde kółka na miękką powierzchnię z hamulcem (DEMA) [+7zł]Miękkie kółka na twardą powierzchnię (DEMD) [+13zł]Miękkie kółka na twardą powierzchnię z hamulcem (DEMDA) [+41zł]

cena netto:2018.00 PLN

(2482.14 PLN z VAT)

Realizujemy w ciągu: 7-14 dni

Producent: Bejot

In Access to rodzina luksusowych foteli menadżerskich i pracowniczych, wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi. Fotel obrotowy z kolekcji In Access w standardzie wyposażony jest w mechanizm VMS Orthopedic, opcjonalnie w mechanizm VMS SLIDE z regulacją głębokości siedziska. Przy wyborze mechanizmu VMS SLIDE z regulacją głębokości siedziska gwarancja na produkt obejmuje 1 rok.  System Orthopedic jest bezobsługową, rewolucyjną konstrukcją, która wywołuje wielowymiarowe procesy ruchowe. Oparcie wykonane jest na bazie profilowanej formatki sklejkowej, z zastosowaniem wypełnienia z pianki tapicerowanej tkaniną lub skórą. Oparcie posiada poprzecznie przeszycie rozdzielające optycznie część dolną i górną, które umożliwia łączenie dwóch materiałów na oparciu: tkaniny new blazer i skóry. Tapicerka ma wyraźnie zaznaczone krawędzie boczne wzdłuż oparcia i podłokietników zszywane z osobnych elementów. Oparcie może być wyposażone w mechaniczną poduszkę lędźwiową BLS mocowaną pod tapicerką, która wybrzusza tą część oparcia o 15 mm. Integralnym elementem są podłokietniki, które stanowią wraz z oparciem jeden element. Siedzisko wykonane na bazie formatki sklejkowej, posiadającej specjalny układ tapicerski. Siedzisko jest tapicerowane tkaniną lub skórą. Przód siedziska jest wyraźnie zaokrąglony w dół. Tapicerka posiada wyraźnie widoczne boczne krawędzie zszywane z osobnych elementów. Siedzisko w standardzie wyposażone jest w mechanizm regulujący jego głębokość w zakresie 50 mm. Istnieje możliwość wyboru kółek na miękką lub twardą powierzchnię z hamulcem lub bez. Wszystko to sprawia, że In Access staje się synonimem wysmakowanego stylu, luksusu i ekskluzywnej prostoty. Fotel można konfigurować wg własnych potrzeb.

Fotel z rodziny In Access idealnie sprawdza się we wnętrzu studia muzycznego zarówno profesjonalnego jak i domowego.

Powyższe cechy umożliwiają zastosowanie foteli In Access do stworzenia poprawnego pod względem ergonomicznym stanowiska pracy siedzącej, każdego niemal rodzaju, zapewniają właściwy komfort pracy maszynistki, sekretarki, osoby wprowadzającej dane, można go również polecić osobom wykonującym pracę typu koncepcyjnego - przedstawiciele kadry pracowniczej, wolnych zawodów, menedżerowie, programiści czy graficy. Fotele serii In Access spełniają także wymagania ergonomiczne dla krzeseł przeznaczonych dla typowych stanowisk pracy przy monitorach ekranowych.

Fotel In Access posiada certyfikat zgodności z normami PN- EN 1335- 1:2004, PN-EN 1335- 2:2002, PN-EN 1335-3:2002 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych wydany przez Instytut Technologii Drewna.

Zdjęcie pokazuje przykładową konfigurację fotela oraz przykładowy typ materiału i jego kolor.

Dowiedz się więcej o ergonomii pracy

Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl