Strona głównaO producencie: bejot

O producencie: bejot

od wielu lat zajmuje czołową pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych.

Marka BEJOT zyskuje uznanie klientów dzięki wysokiej jakości, nowoczesnym wzornictwie i walorom ergonomicznym produktów.

Bejot to przedsiębiorstwo przyjazne klientowi, odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Istotnym elementem strategii działalności oraz kultury i filozofii zarządzania jest dbałość o otoczenie i środowisko naturalne człowieka.

Na przestrzeni 20 lat firma Bejot przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w prężnie działającego producenta krzeseł i foteli biurowych. Na chwile obecną zatrudnia powyżej 80 osób, a miesięczna produkcja przekracza 4 tys. krzeseł i foteli.
Z roku na rok Bejot realizuje i planuje kolejne inwestycje. Na uwagę zasługuje m. in. zbudowany w okresie ostatnich 5 lat nowoczesny park maszynowy. Na co dzień Bejot współpracuje z uznanymi projektantami, dzięki czemu wzory nowych modeli zawsze wyróżniają się swoją oryginalnością i funkcjonalnością.

Misją firmy jest produkcja i kreowanie rynku w zakresie krzeseł i foteli biurowych o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych i ergonomicznych wspartych najnowszą wiedzą ośrodków medycyny pracy.
Produkty tworzone są we współpracy ze znanymi europejskimi designerami, stosując zasadę rygorystycznego i selektywnego doboru surowców i podzespołów aby produkty gwarantowały satysfakcje odbiorców podczas intensywnej eksploatacji.

 

Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl