Strona głównaObicia mebli Bejot

Obicia mebli Bejot

Jeśli chcesz przed zakupem upewnić się czy wybrany kolor jak i struktura tapicerki jest właściwa, skorzystaj z wysyłki próbek materiałów.

WYBIERZ
klikając myszką na interesujące Cię materiały (maksymalnie 5 rodzajów). Miniaturki wybranych materiałów pojawią się po lewej stronie. Aby zmienić wybraną próbkę kliknij na miniaturkę z lewej kolumny po czym odznacz ją na palecie kolorów i ponownie wybierz inny materiał.

Po dokonaniu wyboru tapicerek kliknij przycisk ZAMAWIAM następnie wybierz formę dostawy "Próbki materiałów" oraz "Realizuj zamówienie".

Koszt próbek wynosi 5 zł. Wysyłka GRATIS!

Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl