Strona głównaGwarancja Bejot

Gwarancja Bejot

WARUNKI GWARANCYJNE WYROBÓW FIRMY BEJOT


 1. Firma BEJOT gwarantuje sprawne działanie swoich wyrobów.
 2. Serwis gwarancyjny będzie świadczony po spełnieniu następujących warunków:
  • pisemnym przesłaniu Producentowi opisu usterki (dokładna nazwa produktu i rodzaju usterki),

  • dostarczeniu wadliwego produktu do dystrybutora lub producenta,

  • załączeniu karty gwarancyjnej,

  • ważnego dowodu zakupu - faktury.

 3. Gwarancja udzielana jest na okres 5 lat - przy jednozmianowym trybie eksploatacji wyrobu tj. nie więcej niż 8 godzin dziennie, 2 lata w systemie pracy dwuzmianowej oraz 1 rok w systemie pracy trzyzmianowej. Na produkty nietypowy (produkt, którego nie ma w aktualnej ofercie katalogowej lub jego wymiary, rodzaj tkaniny, kolory są niezgodne ze standardowymi produktami i wzorami umieszczonymi w aktualnej ofercie katalogowej) udzielamy gwarancji 1 rok. Roczna gwarancja obejmuje także produkty wyposażone w mechanizm VMS ORTHOPEDIC SLIDE z regulacją głębokości siedziska.
 4. Gwarancją nie są objęte:
  • naturalne zużycie eksploatacyjne wyrobu,

  • mechaniczne uszkodzenia wyrobu i zabrudzenia,

  • uszkodzenia powstałe podczas transportu i przeładunku (nie dotyczy przewozu producenta),

  • wadliwe działanie lub uszkodzenie spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub nadużywaniem wyrobu, niedbałością klienta lub stosowaniem produktu niezgodnym z jego przeznaczeniem,

  • wyroby po jakichkolwiek przeróbkach i zmianach konstrukcyjnych oraz naprawach dokonanych przez osoby nieuprawnione,

  • mechaniczne uszkodzenia powłok lakierniczych powierzchni drewnianych i metalowych powstałe w wyniku złej eksploatacji.

 5. W fotelach i krzesłach posiadających elementy drewniane, cechujących się uwarunkowaniami wynikającymi z natury surowca, następstwem których jest brak możliwości precyzyjnego ustalenia finalnego efektu estetycznego, rozumianego jako barwa, odcień i rysunek drewna, a Polska Norma lub inne przepisy nie określają dokładnie wymagań jakościowych producent dopuszcza występowanie nieznacznych różnic wynikających z powyższych uwarunkowań w obrębie pojedynczych elementów.
 6. W fotelach i krzesłach posiadających tapicerkę ze skóry wszelkie widoczne nieregularności faktury, różnice w wybarwieniu i znamiona to naturalne cechy tego surowca . W najbardziej eksploatowanych miejscach ( np. Na siedzisku ) skóra nabiera połysku i staje się luźniejsza, powstają fałdy i naturalne wgniecenia. Producent nie uwzględnia reklamacji, w której wspomniane cechy są jej przyczyną.
 7. W przypadku gdy usunięcie wady nie jest możliwe lub wiązałoby się z nadmiernymi kosztami, Producent będzie mógł wymienić wyrób na inny wolny od wad.
 8. Wszelkie wadliwe wyroby lub części, które zostaną wymienione staną się własnością Producenta.
 9. Uwagi dotyczące eksploatacji wyrobów zawierających elementy z drewna litego:
  • zakres temperatur od +15°C do +30°C,

  • zakres wilgotności od 25% do 80%,

  • prosimy zwracać szczególną uwagę na możliwość zniszczenia powierzchni elementów drewnianych o krawędzie biurek. Uszkodzenia mechaniczne powierzchni drewnianych nie są uznawane jako wady produktu.

W przypadku nie uznania reklamacji, Klient otrzymuje pisemne uzasadnienie odmowy wykonania reklamacji.
Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Klienta do domagania się utraconych zysków i wyrównania ewentualnej szkody spowodowanej awarią produktu.
Producent zastrzega sobie prawo do zmian i modernizacji, nie wpływających na ogólny wygląd produktów.
Zgłoszenie reklamacyjne nie upoważnia klienta do braku zapłaty za towar.

Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl