Strona głównaFotele obrotowe dla dzieci i młodzieży

Fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży

Fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży
seria Bejot SML

Twoje dziecko nareszcie chętnie przysiądzie do nauki!

Zastanawiasz się co możesz jeszcze zrobić, aby Twoje dziecko chętniej siadało do szkolnych obowiązków? Nie chcesz patrzeć, jak wykrzywia kręgosłup w trakcie odrabiania lekcji lub korzystania z komputera? Oferujemy najlepsze fotele obrotowe stworzone specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży.

Niestety już ponad 80% dzieci ma mniej lub bardziej zaawansowaną wadę postawy. Jednym z powodów tej sytuacji są długie godziny spędzone przy nauce i komputerze. Najlepszym sposobem na zdrową i wyprostowaną sylwetkę jest aktywność fizyczna, jednak często obowiązki szkolne, a także dodatkowe zajęcia sprawiają, ze nasze dzieci coraz więcej czasu spędzają przy biurku.

Siła nacisku działająca na powierzchnię ciała ludzkiego przy nieodpowiednio dobranym krześle biurowym, brak prawidłowego przeniesienia obciążenia ciała na oparcie.

Siła nacisku działająca na powierzchnię ciała ludzkiego przy odpowiednio dobranym krześle biurowym, optymalna redukcja obciążenia ciała przez oparcie.


Fotele obrotowe dla dzieci Bejot gwarantują komfort oraz właściwe wsparcie dla kręgosłupa, co potwierdziły badania i atesty:

Twoich dzieci nie będą jednak interesować ani atesty, ani badania. Dla nich najważniejszy będzie oryginalny i kolorowy design fotela obrotowego, który stanie się centralnym miejscem ich pokoju.

Decydując się na fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży firmy Bejot możesz być pewny że:

fotel spodoba się Twojemu dziecku, dzięki jednemu wzorowi i dużej gamie materiałów i kolorów do wyboru

odrabiając lekcje Twoje dziecko nie będzie obciążało niepotrzebnie kręgosłupa, a dzięki temu nie będzie narażone na wady postawy w przyszłości,

nie kupiłeś kolejnego mebla, ale specjalny fotel obrotowy stworzony od samego początku z myślą o dzieciach i młodzieży.

Najwyższa jakość.

Dzieci to najbardziej wymagający klienci, dlatego nasze fotele powstały z najlepszych materiałów przy zastosowaniu technologii stworzonej od podstaw przez firmę Bejot.

Najwyższa staranność wykonania sprawia, że nawet największe urwisy będą korzystać z foteli obrotowych przez wiele lat.

Wszystkie fotele Bejot mają 5 lat gwarancji.

czytaj więcej o warunkach gwarancji Bejot

Fotele Bejot SML to prawdziwe wsparcie dla Twojego dziecka.

Nawet najlepsze fotele obrotowe dla dzieci nie odrobią za nie lekcji, jednak mogą bardzo w tym pomóc.

Właściwe środowisko pracy dla Twojego dziecka może być podstawą jego późniejszych sukcesów.

Z myślą o dzieciach, które spędzają więcej czasu w pozycji siedzącej przygotowaliśmy specjalną linię foteli Atria SML.

skonfiguruj fotel dla swojego dziecka:


Tabela doboru fotela SML

Tabela obok pozwala optymalnie dopasować fotel do wagi i wzrostu.

System foteli obrotowych Atria w trzech wymiarach SML powstał by zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i pełnię zdrowia. Typoszereg wymiarowy foteli Atria SML jest odpowiedzią na konieczność redukcji sił nacisku działających na powierzchnię ciała ludzkiego na styku z siedziskiem i oparciem krzesła.

Osoby niskiego wzrostu siedząc na "dużym" krześle biurowym nie opierają się plecami o oparcie krzesła. Głębokość siedziska "dużego" krzesła nie pozwala na przeniesienie nacisków na plecy. Natomiast powierzchnia styku ciała z siedziskiem i oparciem w przypadku osób wysokich siedzących na "małym" krześle jest zbyt mała, powoduje zbyt duży nacisk na powierzchnię ciała użytkownika.

System SML zapewnia, że miejsce pracy zostanie dopasowane do człowieka, a nie odwrotnie, co stało się wyzwaniem XXI wieku.


Budowa i możliwości konfiguracji foteli SML w mebelo.pl

Siedzisko

Tapicerowane, wykonane na bazie drewnianej formatki i wtryskowej pianki z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma znaczący wpływ na ergonomię. Siedzisko może być wyposażone w mechanizm regulujący jego głębokość w zakresie 60 mm.

Oparcie

Tapicerowane, wykonane na bazie profilowanej drewnianej formatki z zastosowaniem ciętej pianki, której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa. W standardzie mechanizm regulacji wysokości oparcia pozwalając regulować oparcie w zakresie 70 mm. Opcjonalnie oparcie może zostać wyposażone w regulację podparcia lędźwiowego.

Zagłówek

Wykończony z przodu tapicerką z czarnej skóry. Zagłówek reguluję się na wysokość w zakresie 60 mm oraz odchyla do tyłu w zakresie kąta 75 stopni.

Mechanizmy

D – synchroniczny mechanizm umożliwiający odchylanie siedziska i oparcia z regulacją głębokości siedziska
E - synchroniczny mechanizm umożliwiający odchylanie siedziska i oparcia
E+X - synchroniczny mechanizm umożliwiający odchylanie siedziska i oparcia z regulacją głębokości siedziska.

Dostępne regulacje

1. Regulacja wysokości siedziska
2. Regulacja wysokości oparcia
3. Regulacja kąta wychylenia oparcia
4. Regulacja podparcia części lędźwiowej
5. Regulacja głębokości siedziska
6. Regulacja siły odchylania oparcia
7. Regulacja wysokości zagłówka
8. Regulacja kąta wychylenia zagłówka

Podstawy – bazy

Krzesło w standardzie jest montowane z krzyżakiem z czarnego plastiku zawierającego włókna nylonowe. Opcjonalnie może być wyposażone w polerowany krzyżak z aluminium lub krzyżak malowany proszkowo. Wszystkie krzyżaki mają średnicę 670mm. Możliwość montowania dwóch opcji kółek przeznaczonych na twarde lub miękkie podłoże dodatkowo wyposażone w hamulec. Kółka posiadają średnicę 65 mm.

Podłokietniki

Dostępne w dwóch opcjach regulacji:

P48 - góra-dół z miękką nakładką TPU oparte na konstrukcji: nylonowej czarnej, metalowej malowanej proszkowo lub aluminiowej polerowanej
P49 - góra-dół z miękką, przesuwaną nakładką PU oparte na konstrukcji: nylonowej czarnej, metalowej malowanej proszkowo lub aluminiowej polerowanej
P50- regulowane: na szerokość, góra–dół z miękką nakładką TPU, konstrukcja: aluminium polerowane
P51 - regulowane: na szerokość, góra–dół z miękką nakładką PU regulowaną przód-tył, konstrukcja: aluminium polerowane

System SML jest efektem wspólnych badań przeprowadzonych przez firmę BEJOT i Katedrę Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Z przeprowadzonych przez firmę Bejot i Katedrę Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu badań wynika, że dzieci dysponujące zwykłymi krzesłami szybciej odczuwają ból i zmęczenie, a co za tym idzie w mniejszym stopniu koncentrują się na nauce. Z niektórymi wynikami możesz się zapoznać klikając TUTAJ.

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy i mądry prezent to zdecyduj się na fotele obrotowe dla dzieci firmy Bejot. Ostrzegamy jednak, że szybko możesz pozazdrościć swojemu dziecku i sam zdecydujesz się na jeden z wielu wariantów foteli przeznaczonych dla osób dorosłych.

Skonfiguruj fotel dla swojego dziecka

wybierz rozmiar fotela S, M lub L i skonfiguruj swój indywidualny model fotela:


Krzesło posiada opinię zgodności z wymaganiami norm: PN-EN 1335-1:2004, PN-EN 1335-2:2002 i PN-EN 1335-3:2002 w zakresie wymagań wytrzymałościowych oraz bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Zapraszamy www.mebelo.pl

Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl