Strona głównaWygodny i komfortowy fotel biurowy do pracy

Wygodny i komfortowy fotel biurowy do pracy

Fotel biurowy to podstawowe wyposażenie każdego biura. Ważne, aby był wygodny i komfortowy, ponieważ zwykle spędzamy na nim wiele godzin. W sklepie mebelo.pl znajdą Państwo wiele modeli foteli i innych mebli biurowych wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Atrakcyjne ceny i bogaty wybór – tylko u nas!

Fotele i krzesła obrotowe Bejot - zadbaj o swoje miejsce pracy.

Jesteś pracownikiem biurowym? Spędzasz długie godziny przed komputerem?

Zastanawiasz się jak w prosty sposób podnieść wydajność pracy lub poprawić swój komfort?

Odpowiedzią są fotele i krzesła obrotowe Bejot.

Jeśli nie jesteś przekonany, że doskonały fotel może mieć tak duży wpływ na Twoją prace i samopoczucie, to zapytaj znajomych pracowników biurowych co najbardziej przeszkadza im w pracy. 9 na 10 z nich będzie narzekać na obolałe plecy, związany z tym dyskomfort, a nawet problemy ze zdrowiem.

Przyczyna tej sytuacji jest bardzo prosta. Jedynym kryterium, jakie wiele osób bierze pod uwagę decydując się na fotel lub krzesło obrotowe jest to, czy da się na nim usiąść. Jeśli jednak zamierzamy spędzić w pozycji siedzącej więcej niż 3-4 godziny dziennie to może być zdecydowanie za mało.

Przeciążenie kręgosłupa, kłopoty ze stawami, zła cyrkulacja krwi – to najczęstsze konsekwencje lekkomyślnego wyboru fotela lub krzesła obrotowego. Dokonując świadomego wyboru oszczędzamy sobie nie tylko kłopoty ze zdrowiem, ale także pieniądze.

Czytaj więcej o ergonomii pracy.

Przy produkcji foteli i krzeseł Bejot nie ma miejsca na przypadek. Każdy aspekt, zarówno użytkowy, jak i estetyczny został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dla tysięcy użytkowników w całej Europie fotele Bejot oznaczają:


Wygoda

Fotele i krzesła Bejot posiadają nawet 9 elementów do skonfigurowania. Dzięki temu fotel jest dopasowany dokładnie do naszych oczekiwań i potrzeb. Specjalna linia foteli z systemem Orthopedic zapewnia absolutny komfort pracy i doskonałe samopoczucie w trakcie długich godzin spędzonych w pozycji siedzącej.


Ergonomia

Ergonomia to podstawa, jeśli chcemy stworzyć przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Tworząc fotele Bejot projektanci uwzględnili także aspekt przestrzenny, tak aby fotele mogły stać się częścią każdego projektu przestrzeni biurowej.


Design

Bez względu na to, czy przestrzeń biurowa ma być wykonana w konwencji klasycznej, czy nowoczesnej firma Bejot oferuje niezwykłą paletę wzorów i materiałów. Na specjalne życzenie tworzymy fotele z materiałów dostarczonych przez naszych klientów.


Jakość

Wyjątkowy system atestowy sprawia, że fotele i krzesła Bejot są odporne na obciążenia i ścieranie. Producent oferuje 5 lat gwarancji w trybie jednozmianowej ciągłej pracy 8 godzin dziennie, na cały fotel lub poszczególne jego elementy.

Decydując się na tanie podróbki z marketu trzeba liczyć się z tym, że po kilku miesiącach, a nawet krócej konieczny będzie kolejny zakup. Do tego dochodzą problemy ze zdrowiem i obniżona wydajność pracy.Wybierz Bejot

Fotele i krzesła obrotowe Bejot zasługują na uwagę z kilku powodów:

ich konstrukcja powstała przy udziale lekarzy i specjalistów, którzy zadbali, aby fotele były nie tylko wygodne, ale także gwarantowały zdrowie i bezpieczeństwo,


bogata gama wzorów i najwyższa jakość materiałów sprawia, że fotele doskonale zaprezentują się w każdym wnętrzu,

kliknij tu i poznaj wzornik materiałów obicia mebli Bejot

potwierdzona atestami wytrzymałość foteli sprawia, że oszczędzamy pieniądze, które musielibyśmy wydać na zużywające się błyskawicznie podróbki.

Zapomnij o innych fotelach i zdecyduj się na produkty firmy Bejot! Na stronie internetowej sklepu mebelo.pl znajdziesz największy wybór i najlepsze ceny na wszystkie produkty firmy Bejot.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach, oraz o tym jak zapewnić sobie prawdziwy komfort pracy.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i daj nareszcie odpocząć swoi plecom.

Zarejestruj się w sklepie mebelo.pl

Zapraszamy


Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl