Strona głównaDostawa

Dostawa

DOSTAWA:

1. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

2. Przy zamówieniach produktów za 500 zł koszt wysyłki wynosi 0 zł.

3. Koszty przesyłki pokrywa Nabywca, chyba że dany produkt jest oferowany z „Dostawą gratis” - wówczas koszt dostawy pokrywa sklep
www.mebelo.p l

4. Dostawa gratis dotyczy zamówień na towary, które posiadają informację o dostawie gratis i w chwili zamówienia ta informacja została w nim ujęta.

5. O wysyłce towaru informujemy mailowo.

6. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany na formularzu zamówienia.

7. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru.

8. Fotele obrotowe dostarczane są w formie częściowo zdemontowanej. Do samodzielnego montażu pozostaje złączenie trzech elementów. Samodzielny montaż przebiega w prosty sposób, który polega na złączeniu amortyzatora z krzyżakiem oraz nałożeniu na niego siedziska. Montaż nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi.

9. Sklep informuje, iż w chwili odbioru przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie jest oryginalnie zapakowane.

10. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy spisać w
obecności kuriera protokół odbioru z podpisem kuriera i niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą pod numerem +48 61 850 18 48.Bejot|Fotel biurowy|Fotel obrotowy|Meble hol|Fotele obrotowe dla dzieci

Sklep mebelo.pl posiada bardzo bogaty wybór mebli biurowych i dziecięcych. Wśród naszych produktów wymienić można fotel biurowy, fotel obrotowy, fotele obrotowe dla dzieci a także meble hol. Nasze meble są niezwykle wygodne i komfortowe w użyciu, toteż cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Zapraszamy do zakupów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 850 18 48 biuro@mebelo.pl